BİZ KİMİZ ?

Erc Sistem Elektrik Makina İmalat Taahhüt San. Ve Tic. A.Ş. Ankara ‘da aşağıda belirtilen alanlardaki faaliyetlerini yurt içinde ve yurt dışında sürdürmektedir.


  • Alçak Gerilim Dağıtım Panoları
  • Kompanzasyon Panoları
  • MCC Panoları
  • PLC, SBS, DDC Kontrol Panoları


2009 yılında kurulan ERC, yenilikçi uygulamalar ile hizmet veren kurumsallaşmış bir firmadır. Global dünyanın sürekli değişen ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için yeni üretim fabrikamız faaliyete geçilerek A.G. Elektrik Dağıtım Panosu imalat fabrika, 3.200 m2’lik bir alanda Tip Teste sahip 6300A’e kadar elektrik dağıtım panoları montajı yapmaktadır. Üretim aşamalarımızın tamamı SAP ERP sistemi ile takip edilip kontrol edilmektedir.


Müşterilerine karşı hissettiği sorumluluk duygusuyla ERC, kurulduğu tarihten günümüze kadar konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorun çıkarmadan tamamlamaktadır.


Doğaya saygı çerçevesinde daha yaşanabilir bir dünyada temiz ve yenilenebilir çözümler üretmek için 2014 yılından itibaren Yenilenebilir Enerji Sistemlerine Mühendislik, Tedarik, İnşaat, İşletmeye Alma (EPC), İşletme ve Periyodik Bakım (O&M) hizmetlerini sunmaktadır. Yenilikleri yakından takip eden ERC, bu vesile ile uzman teknik personeli ve tecrübesiyle ülke ekonomisine ve çevreye olumlu katkılar sağlamaktadır.


“Değerlerinizin farkındayız” vizyonunu benimseyen ERC, faaliyet gösterdiği iş kollarında öncü, uluslararası standartlara uygun çalışan, teknolojik gelişmelere uyum sağlayabilen, bulunduğu sektörde akla gelen ilk marka olmayı hedeflemektedir. Müşterilerine karşı hissettiği sorumluluk duygusuyla kendini sürekli yenileyen, enerji dolu, müşterileri ve tedarikçilerine pozitif enerji veren ve müşteri önceliklerini kendi öncelikleri olarak gören ERC, yoluna tüm hızıyla devam etmektedir.

ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ

SERTİFİKA VE YETERLİLİK
BELGELERİMİZ

Uluslararası kalite standartlarından ödün vermeden çalışmalarımızın ve ürünlerimizin daha iyi olması için çabalıyoruz.

Çevre Yönetim Sistemi


Kalite Yönetim Sistemi


EcoXpert Power Distribution Blokset


EcoXpert Power Distribution PrismaSet


ISI45001:2018


Phoenix Contact Partner Sertifikası